1Mobile Market

Ekleyen 437 İndirme

1Mobile Market

Google Play'de ki tüm oyun ve uygulamaları indirebileceğiniz, yada size lazım olan uygulamayı önceden size önerebilecek alternatif bir Play benzeri daha gelişmiş bir Android Market istemez miydiniz?

Google Play resmi android uygulama mağazası ama alternatifleri de var. Örneğin; APKpure, İndirmeuzmanı, 1mobile market gibi...

Google Play'de sık sık editörler tarafından uygulamalar kaldırılmakta yada indirme yasağı getirilmektedir. Çok sevdiğiniz bir oyun veya bir uygulama yarın Google marketinden kaldırılabilir.

Peki Kaldırılan Uygulamaları Nasıl Bulabilirim?

İşte burada 1 milyonun üzerinde Android uygulama barındıran 1mobile market imdadınıza yetişiyor. dünya üzerinde 100.000.000 lar bu uygulamayı kullanıyor. Uygulamanın başka bir özelliği ise size uygun android uygulamaları yapay zekasıyla seçip size öneri olarak sunabiliyor. 

Özellikleri:

  • Her türlü uygulamayı bulabileceğiniz kategoriler: Oyun, Alışveriş, Spor, Magazin...
  • Ücretsiz GİF ve Animasyonlar,
  • Menuel arama motoru,
  • Kolayca android telefonunuza indirebileceğiniz uygulamalar ve daha nice özellikler...

Ayrıca telefon hafızası yetmeyenler için uygulamalar SD hafıza kartından kolaylıkla çalıştırılabilmekte böylelikle hafıze sorunlarınız ortadan kaldırılmaktadır. Başka bir özellik ise bulut teknolojisi ile uygulamalar sanal sunucularda ücretsiz ve güvenli barındırılabilirler.

Uygulama kayıt olmadan da kullanılabilir. Fakat ücretsiz olarak Facebook, Google Plus yada diğer sosyal ağlar ile giriş yaparak tüm özelliklerini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Mininmum sistem gereksinimi Android için 4.1 versiyon ve üstüdür.

2021 mobile market apk son versiyon 8.8.0.2 dosyası siteye yüklenmiştir. İndir butonu ile dosyayı indirebilirsiniz. iOS sürümü bulunmamaktadır.

Dosya Adı: 1mobile-market-android-latest version.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v8.8.0.2
İndirmeler: 437 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 01-05-2019
Güncelleme Tarihi: 01-28-2021
Geliştirici: 1Mobile Market
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
No reviews yet