5te5 Namaz Uygulaması v2 - Android

Ekleyen 184 İndirme

5te5 Namaz Uygulaması v2 - Android

ALLAH AZZE VE CELLE'nin kelime-i şehadetten sonra İslam'ın şartı olarak biz kullarına ilk emri vaktinde 5 vakit namaz kılmaktır. Evet bunu hepimiz biliyoruz peki hangimiz namazımızı 5 vakit olarak ve huşu içinde kılabiliyoruz?

Fatih Yağcı kardeşimiz tam da bu işte bize yardımcı olacak bir program yapmış. Bu program ile namaza başlayıp bırakanlara 5 vakiti hep eksik kılanlara yardımcı olmayı amaç edinmiş. Bununla da yetinmeyip bir insatgram grubu kurmuş. Peki 5te5 namaz uygulaması insta grubu ne işe yarıyor? Bu grupta işinin ehli islam, hadis ve Kuran hakkında bilgili hoca efendiler sizlere destek veriyor. Burada ki amaç ise insan namaza başladığında şeytanın vesveseleri artıyor ve en azından 40 gün dışarıdan desteğe ihtiyaç duyuyor. Tam da bu noktada ne zaman sıkılsanız bunalsanız zorda kalsanız yada cevap bulamadığınız sorularınız olursa hemen gruptaki hoca efendiler yada işinin ehli kişiler sizlere hadisler ve ayetler eşliğinde ispatlı psikolojik destek veriyorlar. Ne kadar güzel bir şey değil mi?

Program hakkındaki olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi muhakkak bekliyoruz. Sizden gelen eleştiri ve teşekkürlere göre program geliştirilmeye devam edecektir.

5'te 5 namaz uygulaması "indir" butonu ile APK olarak yada google play üzerinden de indirilebilir.

Dosya Adı: 5te5-namaz-uygulamasi.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v2.2
İndirmeler: 184 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 11-03-2018
Güncelleme Tarihi: 07-13-2019
Geliştirici: 5te5 Namaz Uygulaması
Dil: Türkçe
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

Google Play

No reviews yet