99Türkiye - Ücretsiz Arkadaşlık ve Chat

Ekleyen 306 İndirme

99Türkiye - Ücretsiz Arkadaşlık ve Chat

99Türkiye, yalnızca Türk üyelerin birbiriyle sohbet edebildiği bir arkadaşlık uygulamasıdır. Yurtdışından ve yurt içinden binlerce kişinin ruh eşini bulduğu uygulama, ülkemizde oldukça fazla rağbet görüyor.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden biri mesajlaşmanın ücretsiz olmasıdır. 99Türkiye üye olmak için hiçbir ücret almamaktadır. Bu özelliği ile gerek ülkemizden gerekse Türkiye dışından çok sayıda kişi 99 Türkiye üye girişi yapmak için üye oluyor. Arkadaşlıklarını dostluğa dönüştürenler bu süreci evlilikle noktalayıp hayatlarının aşkını buluyor. Son güncellemesi 25 Ocak 2021’de yapılan 99Türkiye’ye Facebook hesabıyla ya da Google hesabıyla üye olunabilir.

Ruh eşini bulmak isteyenlerin tercih ettiği evlilik ve arkadaşlık uygulamaları içinde en güvenilirlerinden biri olan 99Türkiye’de hiçbir şekilde uygunsuz mesajlar alınmaz. Yeni yapılan güncelleme ile birlikte filtreleme özelliği sayesinde belli kelimeleri içeren mesajlar filtrelenmekte ve bu mesajları yazan kullanıcılar sistemden uzaklaştırılmaktadır.

Kullanıcılar ülke, yaş grubu ya da dil gibi kriterleri kendileri belirleyip, konuşacakları kişiyi daha kolay seçebiliyorlar. İstanbul’dan Adana’ya kadar Türkiye’nin her şehrinden binlerce üyesi olan 99Türkiye’de yurtdışından üyelerle de konuşulabilir.

99Türkiye; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Hollandaca, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe olmak üzere 8 farklı dilde dil desteği vermektedir. BuzzMedia Incorporated tarafından piyasaya sunulan 99 Türkiye Apk’yi indirebilmek için en az 17 yaşında olmak gerekiyor. Güvenlik gereği konulan bu yaş sınırının altındaki kişiler, uygulamayı indiremez ve kullanamazlar.

17 megabayt boyutundaki uygulama şimdiye dek 500 binden fazla kişi tarafından indirildi ve kullanılmaya başlandı. 99turkiye Android telefonlarda sürümün en az 4,1 ve üstü olması gerekir. 99 Türkiye iOS telefonlarda ise uygulamayı kullanmak için 9,0 ve üstü sürümler gereklidir. Android telefonlar için sen son APK sürümünü "İndir" ile telefonunuza yükleyebilirsiniz. İphone, İpad telefonlar için ios sürümünü aşağıdaki linkten App store ile download yapabilirsiniz.

Dosya Adı: 99Türkiye 99turkiye-v389_apkindirek.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v389
İndirmeler: 306 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 12-27-2018
Güncelleme Tarihi: 01-26-2021
Boyut: 11M
Geliştirici: 99Türkiye
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

İphone ve İpad için App Store ile İndir

Android için Google Play

No reviews yet