Brawl Stars

Ekleyen 532 İndirme

Brawl Stars

Brawl Stars, mini savaşlardan oluşan bir tür uygulamadır. Clash Royale, Clash of Clans ve Boom Beach gibi en çok indirilen uygulamaların yapımcısı Supercell firması tarafından sunulan oyunda çok sayıda savaşçı ile stres atabilir, kazandıkça her bir savaşçıya yeni özellikler ekleyerek onları daha da güçlendirebilirsiniz.

Özel görünümler, silahlar, haritalar ve ödüllerle dolu Brawl Stars karakterleri ile oyunu arkadaşlarınızla ya da tanımadığınız insanlarla çoklu olarak oynayabilirsiniz. Elmas kapmaca, ödül avı, soygun, savaş topu ve özel etkinlikler şeklinde çok sayıda savaş modundan dilediğinizi seçerek oynayabilirsiniz. Android için APK  indirdiğinizde daha çok savaş kazanarak hem genel hem de yerel liderlik çizelgelerinde en iyi savaşçı ünvanına sahip olabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak dünyanın her yerinden oyuncularla savaş yapma imkanı sunan Brawl Stars ile mobilden çok hızlı ve kaliteli bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Savaşçıları özelleştirebilir, arkadaşlarınızla savaşçılarınızın özelliklerine göre kulüp kurabilir, yeni görümler açabilirsiniz.

İngilizce, Arapça, Felemenkçe, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Çince, İspanyolca, Çince, Türkçe ve Vietnamca dahil olmak üzere toplamda 18 dilde dil desteği veren uygulama ücretsizdir. Brawl Stars indirmek için belirtilen yaş sınırı 13’tür.

Son güncellemesi 1 Ocak 2019’da yapılan oyuna devamlı yeni içerik eklenmektedir. 85 megabayt boyutundaki uygulamayı şimdiye kadar 10 milyondan fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı. Uygulamanın son sürümü 14.118’dir ve Android, iOS, Mac ve Windows işletim sistemli cihazlarda çalışmaktadır. Android, iPhone, iPad ve Pc ye ücretsiz yüklenebilmektedir.

Category: Oyunlar
Versiyon: v2.1
İndirmeler: 532 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 12-31-2018
Güncelleme Tarihi: 07-13-2019
Geliştirici: Supercell
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.2 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

iPhone ve iPad için App Store ile indir.

Pc için İndir

No reviews yet