Exxen TV İndir

Ekleyen 0 İndirme

Exxen TV İndir

1 Ocak 2021’de yayın yapmaya başlayan Exxen TV, Android ve iOS işletim sistemli cihazlarda izlenebilmektedir. IPhone ve iPad kullanıcıları App Store’dan, Android kullanıcıları ise Play Store’dan uygulamayı indirebilirler ya da verdiğimiz bağlantı adresini kullanabilirler.

İlk 7 gün ücretsiz, sonraki günler için ise iki tip ücretli üyeliğin yer aldığı Exxen TV online platformunda yerli dizi ve filmleri, yarışmaları, şovları, belgeselleri ve programları izleyebilirsiniz.

EXXEN TV APK ÖZELLİKLERİ

  • Çok konuşulan ve merak uyandıran yayınlar: Milyonlarca takipçisi olan sosyal medya ünlülerinin, geniş kitlelere seslenen ödül almış oyuncuların ve gençlerin ilgiyle takip ettiği kişilerin yer aldığı diziler, filmler ve ilgi çekici yayınlar Exxen TV’dedir. Ayrıca özel belgeseller, yarışmalar ve televizyon programları da platform içinde yer almaktadır. MasterChef Junior’dan Yetiş Zeynep’e, Sihirli Annem’den İşte Bu Benim Masalım’a, Beyazıt Öztürk ile İbrahim Büyükak’ın sunduğu Pişti’den Alper Rende’nin sunduğu Kaçış’a, Sesli Güldüm’den Kral Şakir’e kadar çok geniş bir yelpazede çeşitli yayınları Exxen TV’yi indirerek izleyebilirsiniz.
  • Farklı cihazlardan izleme olanağı: Yayınlar, bilgisayarın yanı sıra Android ve iPhone gibi akıllı telefonlardan da izlenebilir. Telefon ve tabletten izlemek için uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz.
  • Kolay kullanım: Uygulamanın kullanımı son derece kolaydır. Sade bir şekilde hazırlanmış arayüzde, aradığınız tüm yayınları kategoriler içinden bulabilirsiniz. İlgi alanınıza giren ve o an izlemek istediğiniz kategoriye tıkladığınız anda seyredebileceğiniz onlarca içeriği anında görüntüleyebilirsiniz. Yayınları dilerseniz canlı olarak dilerseniz kaydedip daha sonra izlemeniz mümkündür.
  • Reklam seçeneği: Deneme süresinin dolmasının ardından seçeceğiniz pakete göre reklamlı ya da reklamsız yayınlar mevcuttur. Reklamsız yayınlar reklamlı yayınlara daha pahalı olmakla birlikte bütçenizi sarsacak kadar yüksek değildir.

Son güncellemesi 22 Ocak 2021 tarihinde yapılan Exxen TV apk, şimdiye dek 500 binden fazla kişi tarafından indirilmiştir. Android cihazlar için gereken sürüm 5.0 ve sonrasıdır. Eğer telefonunuzun sürümü 5.0’ın altında ise uygulamayı yükleyemez ve çalıştıramazsınız.

Exxen Dijital Yayıncılık tarafından geliştirilen yazılımın boyutu 17 megabayt kadardır. Az yer kaplaması programın hızlı çalışmasını ve donmasını engellemektedir. Netflix ve Blu TV gibi platformlara rakip olarak piyasaya sürülen Exxen TV, şimdiden bu amacını gerçekleştirme yolunda sağlam adımlar atmıştır.

Sonuç olarak indirme bağlantısını paylaştığımız Exxen TV apk’yi telefonunuza ya da tabletinize yükleyerek ilgi çekici, sürükleyici, eğlenceli ve farklı içeriklere ulaşabilirsiniz. Yedi günlük deneme sürümünün ardından seçeceğiniz ücretli paketle tüm yayınları reklamlı ya da reklamsız olarak izleyebilirsiniz.

Category: Uygulamalar
Versiyon: V1.0.2
İndirmeler: 0 kere
Yayınlayan: Apkindirek.com
Oluşturma Tarihi: 02-14-2021
Güncelleme Tarihi: 02-14-2021
Boyut: 17M
Geliştirici: Exxen
Dil: Türkçe
Sistem: Android 5 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

iOS için indir

Android için indir

No reviews yet