FlowChart (FlowTurk) Yeni Full Sürüm

Ekleyen 1001 İndirme

FlowChart (FlowTurk) Yeni Full Sürüm

Genel açıklama

FlowTurk, programlama yapmaya başlayacak kişiler için tasarlanmış bir görsel programlama simülatörüdür. Programı indirdiğinizde karşınıza programı nasıl kullanacağınızı gösteren kısa videolar çıkacaktır.

Böylece kısa zamanda FlowTurk programını kullanmayı öğrenebilir ve asıl amacınız olan yazılım sürecinin nasıl işlediğini uygulamalı olarak görebilirsiniz.

Detaylar

FlowTurk, dijital ortamda akış diyagramı yapmanın en kolay yollarından biridir.

Programdaki akış şeması şablonlarından birini seçerek birkaç adımda işlemlerinizi yapabilirsiniz. FlowTurk, tüm nesneleri otomatik olarak hizalar, böylece biçimlendirme, yeniden düzenleme ya da yeniden bağlantı kurma adımlarını yapmanız gerekmez.

1.4 mb boyutundaki programda hızlı akış şeması şablonlarını Word, Excel, PowerPoint, Google Dokümanlar ya da Google E-Tablolar ile entegre edebilirsiniz. Kullandığınız tüm araçlarla bütünleşen FlowTurk programında çevrimiçi paylaşım da yapabilirsiniz. Dropbox, Google Drive ya da OneDrive gibi favori dosya paylaşım uygulamalarını kullanarak çalışabilirsiniz.

FlowTurk uygulaması, Flowchart uygulamasının Türkçe versiyonudur.

Flowchart uygulamasına göre pek çok özelliği daha kullanışlıdır. Örneğin tek satırda birden çok işlem yapılabilmesi ya da karşılaştırma yaparken birden çok işleme izin vermesi, programı benzerlerine göre üstün kılan özelliklerdir. Türkçe bağlaçların kullanılabilmesi, tek satırda daha çok değişken değeri yazılabilmesi ya da görsel stillerin belirlenebilmesi, kullanıcıların en beğendiği özelliklerdir. Uygulamada verilen hazır zemin ya da hazır stiller yerine kendi zemin renginizi ve kendi stillerinizi kullanabilir ve programı kişiselleştirebilirsiniz.

Görsel programlama simülatörü uygulamaları içinde ön plana çıkan FlowTurk ile daha kısa zamanda daha iyi sunumlar hazırlanabileceği gibi, programlamaya yeni başlayanlar yazdıkları kodların nasıl çalıştığını görsel olarak izleyerek kodların mantığını daha iyi kavrayabilirler. Basit arayüzü ile kullanım kolaylığı sağlayan uygulama, zamandan tasarruf etmeyi ve daha kusursuz işler çıkarmayı sağlar.

Yazı tipleri, renkler ya da efektler özelleştirilebilir, sürükle ve bırak özelliği ile daha hızlı şemalar çıkarılabilir. Orijinal şekil silinmeden şekiller değiştirilebilir ve metni düzenlemek için şekiller yeniden boyutlandırılabilir. Projeler bölümünde yer alan ve önceki akış diyagramları incelenebilir ve üzerlerinde işlem yapılabilir.

FlowTurk uygulamasında birden fazla kullanıcı aynı anda diyagramları görüntüleyebilir ve düzenleyebilir. Tek bir projeyi yaparken birkaç diyagram dahil edilebilir ve bunlar arasında bağlantı kurulabilir.

Dosya Adı: flowTurk2021.zip
Category: Oyunlar
Versiyon: v1.6
İndirmeler: 1001 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 11-07-2018
Güncelleme Tarihi: 01-24-2021
Boyut: 2M
Geliştirici: FlowChart
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
5 out of 5 stars
Tavsiye
7 months ago
Your review
Flowtürk ingilizce bilmeyenler için gerçekten kullanuşlı bir program tavsiyem var
Show more
2 of 2 people found the following review helpful