Followers İndir - İnstagram Organik Takipçi Artırma Programı

Ekleyen 990 İndirme

Followers İndir - İnstagram Organik Takipçi Artırma Programı

İnternet ortamında onlarca takipçi artırma programı bulunmaktadır. Bu uygulamaların pek çoğu güvensiz olup, hesabın bir süre sonra spama düşmesine neden olmaktadır. 

Instagram organik takipçi artırma programı 2021 versiyonları içinde en güvenilir olanlarından biri, Followers isimli uygulamadır. İnstagram organik takipçi kasma programı ücretsiz olarak şu anlık indirilebiliyor.  Uygulama içi ürünler 8 TL ila 244 TL arasında değişen fiyatlarda satın alınabiliyor.

Instagram organik takipçi artırma programı apk; pek çok cihazda sorunsuz olarak çalışabilir. 2019 Instagram takipçi artırma yolları içinde en çok ilgi gören uygulamalardan biri olan program ile gerçek takipçileriniz olur. Takipçileriniz gönderilerinizi beğendikçe ve paylaştıkça takipçi sayınız katlanarak artmaya başlar.

Instagram organik takipçi artırma programı indirerek spama düşmeden Instagram takipçilerinizi artırırsınız. Uygulama; Almanca, Çince, Fransızca, Japonca, Rusça, İngilizce ve İtalyanca dahil olmak üzere toplam 15 dilde destek vermektedir.

Foxdevclup firmasının piyasaya sunduğu Instagram organik takipçi artırma programı pc ya da diğer cihazlara yüklendikten sonra sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Programı kurduktan sonra tek yapmanız gereken fotoğraf ve video paylaşmaya devam etmektir. Instagramda takipçi artırma hilesi gibi uygunsuz ve güvensiz yöntemlerin aksine, Followers programı ile fotoğraflarınızın ya da videolarınızın beğeni ve paylaşım oranları doğal yollarla artacaktır.

Son güncellemesi 12 Ocak 2021 tarihli uygulama, şimdiye dek 600 binden kişi tarafından indirildi ve kullanılmaya başlandı. 42 megabayt boyutundaki uygulamanın mevcut sürümü 3.0.6 ’dır.

Instagram organik takipçi artırma programı Android APK cihazlara indirebilmek için akıllı telefon ya da tabletlerin 4.4 ve üstü sürümlere sahip olması gerekir. Uygulamayı sitemiz üzerinden İndir butonunu kullanarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. İnstagram organik takipçi artırma programı iPhone gibi İOS işletim sistemli cihazlara indirebilmek için 9.0 ve üstü sürüm gerekmektedir.

Uygulama Türk ve organik takipçi kasmaktadır. Bildiğiniz gibi bir çok program yabancı takipçi kasıyor ve buda ilerde spam yapıyor ve hesabınızın kapanmasına sebep oluyor.

Türk ve organik takipçi kasmanın en büyük faydası yeni organik takipçileriniz paylaşımlarınızı görüntülüyor ve beğeniyor. Beğenilen ve paylaşılan fotoğraf ve videolarınız daha fazla takipçinizin olmasına sebep oluyor. Ayrıca takipçi kasmak için program kullandığınız hiç anlaşılmıyor.

Uygulamanın Google play ve Apk sürümleri ayrı ayrı eklenmiştir.

Not: Güncel Son Sürümü Google Play ile buradan indirebilirsiniz.

Dosya Adı: Followers_instagram-takipci-artirma-app-apkindirek-v3-0-6.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v3.0.6
İndirmeler: 990 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 11-08-2018
Güncelleme Tarihi: 01-27-2021
Boyut: 46M
Geliştirici: foxdevclub
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.4 ve sonrası
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

Appe Store

5 out of 5 stars
Değerlendirme organik takipçi
10 months ago
Your review
Organik takipçi artırınca gün içinde 1000 takipi geçince kasma yapıyor başka sorunu yok. Perfect.
Show more
5 of 6 people found the following review helpful