iSpor 24x7

Ekleyen 14044 İndirme

iSpor 24x7

iSpor Apk 24x7 uygulaması, basketbol ve futbol maçlarının skorlarından anlık olarak haberdar olmanızı sağlayan ve maçların canlı yayınlarını izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Maçların detaylarını anında görüntülemeye izin veren iSpor 24x7 ile basketbol ve futbol maçları canlı olarak izlenebilir.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden iSpor Apk uygulamasında, hem ülkemizdeki hem de tüm dünyadaki futbol ve basketbol müsabakalarının haberleri, maçların canlı skorları, önceki maçlar, maçların tüm ayrıntıları, takımların ayrı ayrı analizleri, canlı maç anlatımları, maçlardaki mesajlaşmalar, canlı müsabakalar ve futbol ya da basketbol karşılaşmalarının analizleri gibi pek çok özellik bulunmaktadır.

iSpor programında maç sonuçlarını oylayabilir ya da önceki oylamaları görebilirsiniz. Futbol ve basketbol tutkunlarının ücretsiz bir şekilde indirebileceği uygulama ile sporseverler anında maçları takip etmeye başlayabilirler.

Ollo Mark’ın geliştirdiği uygulama, tüm android telefonlara ve tabletlere indirilebilir. Adından da anlaşılacağı gibi spor kategorisinde yer alan iSpor, en son Ocak 2019 tarihinde güncellendi. 44 M boyutundaki uygulamayı indirebilmek ve yükleyebilmek için android cihazların en az 4,0 sürümünde olması gerekiyor.

Google Play’den akıllı telefonlara ya da tabletlere ücretsiz bir şekilde indirilebilen iSpor 24 x 7 Apk uygulaması ile sporseverler tüm futbol ve basketbol dünyasındaki gelişmelerden anında haberdar olabilirler. Canlı maçları izleyebilirler, maçlara yorum yapabilirler, yapılan yorumları görebilirler ve tuttukları takımla ilgili yapılan tüm değerlendirmelere hiçbir ücret ödemeden ulaşabilirler. Kullanıcıların bu uygulama ile ilgili en beğendiği özelliklerden biri de donma ve kasılmaların hiçbir şekilde olmaması, her takımın maçlarına ulaşabilmeleri ve maçlarla ilgili tüm detayları öğrenebilmeleridir.

iSpor Pc için dosya mevcut değildir fakat sitemizden indireceğiniz apk dosyası ile bilgisayar ile ispor izlemek mümkün. Bunun için emulatör programları yada telefon ekranını pc'ye yansıtan programlar kullanabilirsiniz.

İspor android platformlar için APK sürümü eklenmiştir. İndir butonunu kullanabilirsiniz. Fakat İos platformlarda apk çalışmamaktadır. ios için ayrı bir link eklenmiştir onu kullanabilirsiniz.

Dosya Adı: ispor-7-24-apkindirek.abk
Category: Uygulamalar
Versiyon: V6
İndirmeler: 14044 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 11-15-2018
Güncelleme Tarihi: 01-28-2021
Boyut: 44M
Geliştirici: iSpor
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

App Store ile İndir

No reviews yet