İzleyin Öğrenin - Hız Yayınları

Ekleyen 660 İndirme

İzleyin Öğrenin - Hız Yayınları

İzleyin Öğrenin uygulaması, Hız Yayınları tarafından piyasaya sunulan bir uygulamadır. Hız Yayınları’na ait kitapların arkasındaki karekodları okutarak online olarak test çözme mantığına dayanan uygulamanın son güncellemesi 16 Ekim’de yapıldı. Eğitim kategorisindeki İzleyin Öğrenin uygulaması ile öğrenciler diledikleri her yerde konu anlatımlarını izleyebilecek, yapamadıkları soruları online olarak sorabilecek ve cevaplarını öğrenebilecekler.

19 mb boyutundaki uygulamayı şimdiye dek 100’den fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı. Öğrencilerin zamandan tasarruf yapmalarını sağlayan İzleyin Öğrenin uygulaması oldukça pratik. Ellerinde kitap taşımaya gerek kalmadan, önceden okuttukları karekodlar ile kitabın istedikleri bölümüne ulaşabilir ve o kısımla ilgili bilgileri öğrenebilirler.

İzleyin Öğrenin uygulaması Google Play’dan kolayca indirilebilir. Uygulamanın sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için android işletim sistemli akıllı telefon ya da tabletlerin 4.1 ve sonrası sürümünde olmaları gerekir.

2016 yılında kurulan Hız Yayınları, Matematik öğretmeni Bülent Bahadır ve Fen Bilimleri öğretmeni İbrahim Sakallıoğlu gibi iki değerli eğitimci tarafından kuruldu. Daha çok liselere giriş sınavı (LGS) ve KPSS üzerine yoğunlaşan yayınevi, İzleyin Öğrenin uygulamasıyla öğrencilerin online ortamda çalışabilmelerine olanak sağlıyor. Değişen sınav sistemleri ile birlikte gerekli güncellemeleri yapan Hız Yayınları hem basılı yayın materyalleri hem de dijital uygulamaları ile öğrencilere kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyor.

KPSS ve LGS’ye ek olarak İngilizce eğitime de önem veren Hız Yayınları’nın İzleyin Öğrenin uygulamasında İngilizce kelime yarışmaları ve Diary of Students gibi özellikler de bulunuyor. Kitaplardaki karekodu okutarak uygulamaya giriş yaptıktan sonra istenilen etkinliğe kolayca ulaşılabilir.

Dosya Adı: izleyin-ogrenin-hiz-yayinleri-indir.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v1.3
İndirmeler: 660 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 11-03-2018
Güncelleme Tarihi: 07-13-2019
Geliştirici: Hız yayınları
Dil: Türkçe
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
No reviews yet