Kesintisiz TV APK canlı maç izle

Ekleyen 153014 İndirme

Kesintisiz TV APK canlı maç izle

Kesintisiz Tv Apk yeni versiyonu ile spor kanalları, maç kanalları, belgeseller gibi bir çok şifresiz ve şifreli kanalları ücretsiz izleyebilirsiniz. Uygulamayı cep telefonundan, Bluestacks veya Android boxda çalışır.

Sık sık güncellenen kesintisiztv mobil uygulaması güncel versiyonu siteye yüklenmektedir. Fakat uygulama çalışmama takılma sorunlarından sitemiz sorumlu değildir.

Her zaman HD izleme fırsatı olmayabiliyor. Son rümüm kesintisiz tv 6.1 apk sürümü siteye eklenmiştir. iOS için 2021 yılını bekleyin. Pc de kesintisiz tv uygulamasını çalıştırmak için bluestacks 4 programını tavsiye ederiz.

Bu 3 platformdan kesintisiz izleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bluestacks ile Pc üzerinden uygulamayı çalıştırabilirsiniz. iOS versiyonu yakında çıkacaktır. iPhone için App Store ile indirebileceksiniz.

Ulusal kanallar, Spor kanalları, Dizi ve film kanalları, Sinema ve Belgeseller ile Maç özetleri kategorileri mevcuttur. 100'ün üzerinde HD kanal mevcut.

Dünyadaki şifreli ve şifresiz bir çok tv kanalını ücretsiz mobil Android ve ios cihazlarda yada Pc ile izlemenize olanak tanıyan Kesintisiz tv apk indir.

Bu uygulama sık sık sorun çıkarabilmektedir. Dilerseniz sitemizden alternatif uygulamaları indirebilirsiniz. Bu uygulamanın alternatifi daha güzel ve kullanışlı önerebileceğimiz uygulamaları anasayfamız da bulabilirsiniz.

Dosya Adı: kesintisiz-tv-6.1.abk
Category: Uygulamalar
Versiyon: 6.1
İndirmeler: 153014 kere
Yayınlayan: Apkindirek.com
Oluşturma Tarihi: 02-20-2019
Güncelleme Tarihi: 01-27-2021
Geliştirici: Kesintisiz TV
Dil: Türkçe
Sistem: Android 4.4 ve sonrası
Lisans: Ücretsiz
4.3 out of 5 stars
inceleme kesintisiztvapk
1 year ago
Your review
uygulamaya belgesel eklenmesi güzel olmuş.
Show more
115 of 166 people found the following review helpful
teşekkürler abim
10 months ago
Your review
babamsın başka bir şey demiyorum.
Show more
41 of 56 people found the following review helpful