Otobüs Simulator Ultimate ÖNE ÇIKAN

Ekleyen 1481 İndirme

Otobüs Simulator Ultimate

Otobüs şoförü olmak her zaman heyecan vericidir. Çünkü uzun ve konforlu yolculuklar her zaman eğlenceli geçer. Harika anılar biriktirir ve hoşça sürüş serüvenleri yaşarız. Ama otobüs şoförü olmak tabii ki de düşünüldüğü gibi basit olmayabiliyor. Bu yüzden, gerçeğe yakın bir sürüş keyfi için simülatör her zaman en büyük yardımcıdır.

Otobüs şoförü olmayabilirsiniz. Ama mükemmel şekilde tasarlanan bir oyun simülatörü ile keyifli ve süresiz sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Bu sayede hem hoşça vakit geçirmiş olacak hem de hayalinizdeki otobüs şoförlüğü için eşsiz bir fırsat yakalamış olacaksınız. Otobüs Simulator: Ultimate ile bunu sonuna kadar yaşamaya hazır mısınız?

Şehirlerarası Otobüs Firmasından Dünya’ya Açılın!

Oyun kesinlikle basit bir otobüs sürme oyunu değildir. Çok mükemmel oyun içi kurgular ve harika oyun içi grafikler ile gerçek bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacak.

Simulatör oyunlarının gücünü biliyorsanız; Otobüs Simulator Ultimate oyunun da ne kadar zevkli olabileceğini hayal edebilirsiniz. İşte, kendi otobüs firmanızı kurabileceğiniz, geliştirebileceğiniz ve hatta yurtdışında ofisler açabileceğiniz bu oyunda, gerçek hayattan kesitler ile mükemmel bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Oyunda, sizi bekleyen görevler var. Firmanızı geliştirmek ve İstanbul dışına çıkarak Dünya’ya açılmanız gerekecek. Tabii ki bu arada filonuzu gençleştirmek ve genişletmek için de konsantre olmalısınız. Kimi zaman pahalı otobüsleri filonuza katmak için çetin pazarlıklara girişecek, kimi zaman ise elinizdeki otobüsleri elden çıkarak nakit para ihtiyacınızı karşılamaya çalışacaksınız. Yani bir bakıma hem şoförü, hem işletmeni, hem de patronu olacaksınız bu otobüslerin. Daha fazla otobüs, daha fazla para ve daha fazla popülarite…

Müşterilerin Gerçekçi Tepkisine Hazırlıklı Olun!

Smilatör gerçek hayattan bazı kesintileri almış gibi. Çünkü, siz sadece otobüsü sürerek belirlenen güzergahta ilerleyerek varış istikametine gitmekle kalmayacak, aynı zamanda müşterilerin haklı haksız tepkilerine de kulak vermeniz gerekir.

Kimi zaman müşterileriniz sizden aldıkları kötü deneyimi raporlayarak ceza almanızı ve kasadaki paranızın bir anda boşalmasını sağlayabilir. Bu yüzden, yolda ilerlerken çok kaza yapmamaya ve ikaz araç ve gereçlerine dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda müşterilerden sakın daha fazla para “koparmaya” çalışmayın. Çünkü tüm gözler üzerinizde. Ve bu yanlışlar birikerek iflas bayrağını açmanıza ve şirketinizi batırmasına neden olabilir.

Esenler Otogarından Almanya ve Diğer Avrupa Ülkelerine Uzanan Yolculuk!

Esenler otogarında küçük bir otobüs şoförü olarak başlayacağınız oyun serüveninde, gün geçtikçe filonuzu genişletecek ve İstanbul’da belki de bir otobüs şirketi kuracaksınız.

Gittikçe büyüyen bu şirket, kim bilir, belki de Almanya, İspanya, İtalya ve Fransa’ya seferler düzenleyecek ve burada yeni iş alanları kuracak. Yani kısacası gerçek hayatın simülasyonunu bu oyunda mükemmel şekilde canlandıracaksınız. Kimi zaman para, kimi zaman ise yol tüm dikkatinizi üzerine toplayacak odak noktaları olacak. İşte burada her ikisini de doğru şekilde yönetmeniz gerekecek.

Gerçekçi Hava Durumu İle Daha Temkinli Sürüşler

Yola çıkmadan önce gerçekçi hava durumu tahminlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Yağışlı ve kötü hava şartlarının olduğu günlerde sefer düzenlememek belki de maddi zarara neden olabilir ama yolcularınız ve sizin için bu daha iyi olabilir.

250’den fazla baz istasyonu, paralı otoban yolları, trafik levhaları, detaylı kokpit tasarımları ve farklı kamera açıları, bu oyunun en dikkat çeken grafiklerini ayaklarınıza kadar getirecek. Harika bir oyun deneyimi için siz de Otobüs Simulator: Ultimate oyununu buradan yükleyerek mükemmel bir oyun nasıl olur sorusunu kendiniz cevaplayacaksınız!

Nasıl Kurulur?

Otobüs Simulator Ultimate .apk dosyasını buradan indiriniz. İndirme bittikten sonra oyunu yükleyiniz. Yükleme işleminde karşınıza Android cihazınıza tanımlı bilgileri onaylayacağınız bir alan çıkacak ve lütfen buraları kabul ederek devam ediniz. Kısa bir kurulum sonrası oyun açılacak.

Burada, hangi şirketi kuracağınızı ve bunun adının ne olacağı size sorulacak. Ülkeleri seçeceksiniz ve bir şirket amblemi tercih etmeniz istenecek. Bundan sonra artık herşey sizin becerilerinize kalmış olacak.

Oyunu geliştirmek ve tüm dünyaya yayılmak için size verilen görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlamalı, bilet satımından tutun da istasyon duraklarına değin her konuda müşterilerinizi tatmin etmeniz gerekecek. Doğru güzergahlarda ilerlediğinize dikkat edin ve trafik levhalarını ve ışıklarını sakın göz ardı etmeyin. İyi eğlenceler…

Dosya Adı: otobus-simulator-ultimate-apkindirek-2021.apk
Category: Oyunlar
Versiyon: v1.4.9
İndirmeler: 1481 kere
Yayınlayan: Apkindirek.com
Oluşturma Tarihi: 07-13-2019
Güncelleme Tarihi: 01-28-2021
Boyut: 64M
Geliştirici: Otobüs Simulator: Ultimate
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

Google Play 50 milyon üzeri indirme. 

iPhone için App Store linki.

5 out of 5 stars
En iyi otobüs simulatör uygulaması
7 months ago
Your review
En iyi otobüs simulatör uygulaması tek sorunu bağımlılık yapıyor ) harika qHD efektler. Capcanlı.
Show more
5 of 6 people found the following review helpful