Psiphon PRO VPN Uygulaması Wifi İçin

Ekleyen 253 İndirme

Psiphon PRO VPN Uygulaması Wifi İçin

Psiphon pro VPN uygulaması; hem mobil hemde wifi ağında sansürsüz bir tünelleme bağlantısı kullanarak interneti özgürce kullanmayı hedefliyor.

Dünyadaki  milyonlarca kişi, normal hizmet sağlayıcıları ile erişilemez veya engellenmiş olan İnternet bağlantılarına erişebilmek için Psiphon'ın VPN tarayıcısını kullanıyor. Psiphon korumalı, engellenmiş veya belirli ülkelerde kullanılmayan web adreslerine nerede olursanız olun erişim sağlar.

Bugün favori medya organınıza erişemiyorsanız veya açık kablosuz hizmetlerine ek bir koruma katmanı eklemek isterseniz en doğru seçim psiphon apk uygulamanın iOS ve android uygulması bulunmakta olup ücretsiz internet hizmeti sunmaktadır.

Bununla birlikte mobil veriyi açıp bağlantı paylaşımı yapamasınız çünkü ayarlar sizin telefonunuza kurulduğu için paylaşım yapılmıyor internet hızı gece saatlerinde 2 mbps hıza kadar ulaşabiliyor ağın yoğunluğuna göre internetin hızı yükselebiliyor veya düşebiliyor. Şebeke problemi olan yerlerde bazen bağlantı kesilme sorunu ile karşılaşabilirsiniz ama 4,5 G internet bağlantınızı aktif etiğinizde uygulama gayet hızlı çalışmakta.

Çoğu ios kullanıcısı psiphon pro uygulmasının App Store'de yer aldığını bilmiyor acil bir ihtiyaç halinde internetsiz kaldığınızda uygulama hemen imdadınıza yetişebilir yapmanız tek gereken uygulamaya girip bağlan butonuna basmak Yotube'da filmleri kesintisiz ve hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz hiç bir sınırlama bulunmamakta.

Watsapp, İnstagram gibi popüler sosyal medya uygulamalarını sınırlama olmadan özgür ve sınırsızca internete bağlanabilirsiniz. Kota aşım derdi veya internetim bitti diye üzülmeyin artık psiphon pro var özgürce sınırsız internetin keyfini çıkarana zamanı.

UYGULAMA KURULUMU

İOS için ayarlar.

Psiphon pro VPN iOS Ayarları

Öncelikle uygulmayı aşağıdaki app store linkinden indiriyoruz ve açıyoruz uygulamanın sağ üst köşesinde ayarlar bölümüne giriyoruz resimdeki gibi ve daha sonra sırasıyla:

  • 1- Host adres yazan bölüme =212.65.136.226,
  • 2- Bağlantı noktası= 9401,
  • 3- Costum http headrs bölümüne giriyoruz 1 bölüme Host 2 bölüme www.vodafone .com.tr yazıyoruz,
  • 4- Ana sayfa bölümüne gelip giriş bölümüne geliyoruz bağlan butonuna bastığınızda ALLOW diyeceksiniz.

Ayarlar otomotik olarak indirilecek ve sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz bütün Pc ile iOS ve Android telefonlarda uygulama ayarları geçerlidir.

Android telefonlar için uygulama 22 MB boyutundadır. Google Play ile indirme bazı ülkelerde kısıtlanmıştır siz değerli ziyaretçilerimiz direkt indir butonu ile en son güncel apk dosyasını indirebilirsiniz. 

NOT: Eğer faturalı bir mobil hat kullanıyorsanız denemeyin aksi taktirde çok yüksek faturalarla karşılaşabilirsiniz faturasız abonelerde herhangi bir problem bulunmuyor.

Dosya Adı: Psiphon-Pro-VPN_v315_apkindirek.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v315
İndirmeler: 253 kere
Yayınlayan: Apkindirek.com
Oluşturma Tarihi: 02-17-2019
Güncelleme Tarihi: 01-28-2021
Boyut: 21.8M
Geliştirici: Psiphon Inc.
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.2 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

iOS için App Store ile İndir

Pc için İndir

Android apk için direkt indirme butonunu kullanmalısınız.

No reviews yet