Reality TV Apk

Ekleyen 4636 İndirme

Reality TV Apk

Reality Show sevenlerdenseniz ve bir de TV tutkunu iseniz bu program tam size göre. ABD ve Show dünyasının diğer ülkelerindeki en mükemmel reality Showları Reality TV Apk sayesinde izlemeye ve haberlerini takip etmeye ne dersiniz? Hayalinizdeki mükemmel geyik muhabbetleri, laf cambazlığı, hazır cevaplık ve kısacası reality adına ne ararsanız bu uygulamada bulabilirsiniz. Üstelik yerli ve yabancı kanalları da buradan izleyebilir onlarca farklı ülkeden yüzlerce kanalı izleyebilirsiniz.

Reality TV Apk Nasıl Bir Uygulama?

Reality TV Apk, güncel ve sosyal dünyaya ait tüm herşeyi tüm çıplaklığı ile takip etmenizi sağlayan harika bir uygulama. Bu uygulama sayesinde TV kanallarını izleyebilir ve tüm yayın akışını takip edebilirsiniz. Üstelik bu yayınların saatini bildirim olarak da alabilirsiniz. Takip ettiğiniz film veya dizi, beklediğiniz maçlar… Kısacası bu uygulama sayesinde yaşama dair tüm güncel Tv dedikodularını takip edebileceksiniz.

Uygulamada aynı zamanda size en yakın yerleri, kafeleri, restoranları, eğlence merkezlerini de görebilir ve en yakın mağazaların ziyaret saatlerini inceleyebilirsiniz. Mekanlar, insanlar ve eşyalar hakkındaki tüm reality özlü haber yayınlarını da bu uygulama sayesinde takip edebilirsiniz.

Takip Ettiğiniz TV Kanallarını Buradan da Takip Etme Keyfi

Sürekli olarak takip ettiğiniz TV kanallarını bu uygulama sayesinde de online olarak takip edebilirsiniz. Programınızın veya dizinizin kaçmasından endişeleniyorsanız artık bu endişenizi bir köşeye bırakın ve harika T izleme keyfine tanıklık edin. Belgesel, haber, eğlence, magazin, dini veya eğitim kanalları.

Dilediğiniz kanalı tıklamanız yeterli. Dilerseniz evde, iş yerinde veya arabada. Her nerede isterseniz, uygulamayı akıllı cihazınızda açarak hemen izleyebilir ve dilediğiniz zaman bildirimleri kapatarak uygulamadan tamamı ile çıkabilirsiniz.

Tüm Kategorilerde Dizi ve Film

Dünya’nın en seçkin filmleri ve en çok izlenen dizileri ile takip ettiğiniz yerel dizi ve filmleri de buradan bulabilirsiniz. Aynı zamanda ABD’nin reality dünyasını da buradan keşfedebilir ve bu komik anlara canlı olarak eşlik edebilirsiniz.

Farklı ülkelere ait yayınları da canlı olarak bu uygulama üzerinden takip etme heyecanını yaşayacaksınız. Takip ettiğiniz film veya dizlerin başlama saatinden önce size haber verilmesini isterseniz, uygulama içerisindeki ayarlar kısmından bunu yapabilir ve daha film veya diziniz başlamadan önce size uyarı mesajı gelecektir.

Nasıl Yüklerim?

Aşağıdaki .apk dosyasını açınız ve akıllı cihazınıza yükleyiniz. Açılan alanda, yükleme başlamadan önce size bazı giriş bilgileri soracak bunları giriniz. Ardından sözleşme metni sunulacak ve bunun da ilgili kutucuklarını tıklayarak izinleri veriniz. Sosyal platformlardan takip edip etmemek istediğinize dair bilgilendirmeyi geçiniz. Ardından önünüze pop-up’lar gelebilir. Bunları da geçtikten sonra uygulamaya artık girebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dosya Adı: RealityTv.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v4.0
İndirmeler: 4636 kere
Yayınlayan: Apkindirek.com
Oluşturma Tarihi: 10-10-2019
Güncelleme Tarihi: 01-26-2021
Boyut: 12M
Geliştirici: Reality TV
Dil: Türkçe
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
No reviews yet