Sensi Tv Film HD Apk indir POPULER!

Ekleyen 180566 İndirme

Sensi Tv Film HD Apk indir

Sensi Tv film ve dizileri mobil telefonlarda ücretsiz ve HD kalite ile izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Geliştiricisi ve dağıtıcısı sensitvfilm club yada sensi tv ulu olan uygulamanın APK son sürüm (2021) dosyasını sitemizden indirip kurabilirsiniz.

Şimdilik android telefonlar için geliştirilmiş bu uygulama yakın zamanda iPhone (ios) ve Pc (windows) içinde geliştirilecektir. Fakat uygulamayı pc ile kullanmak isteyenler için indirmeuzmani.com olarak bir önerimiz var. Sensi tv apk 2020 dosyasını sitemizden indirin ve herhangi bir emulatör programını bilgisayarınıza indirin ve bu program ile apk dosyasını çalıştırın.

Sadece yeni çıkan film ve dizileri yüksek kalite donmadan izlemek için değil aynı zamanda androdi yada smart tv de izlemenize olanak sağlar.

Bu şekilde uygulamayı pc ile çalıştırmak mümkün olmaktadır. iOS için ise geliştirici ile yaptığımız görüşme sonrasında henüz iPhone için sensi tv uygulaması geliştirmediklerini bunun için çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde piyasa süreceklerini belirttiler.

Android için 4.1 (Jelly Bean) ve üstü sürüm gerekmektedir. Sensi tv ile Sensi Tv Hd aynı uygulamalardır. Sitemizde latest versiyon yüklüdür.

Güncelleme ile daha basit kullanım ve kullanışlı bir arayüz eklenen uygulama da film ve dizileri HD ve akıcı olarak izlemek mümkün. Uygulama son sürüm yaklaşık 10 MB boyutunda oldukça küçük bu yüzden saniyeler içinde indirme ve kurulum gerçekleştirilmektedir...

Dosya Adı: sensi-tv-apk-2021-apkindirek.abk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v5.2
İndirmeler: 180566 kere
Yayınlayan: Apkindirek.com
Oluşturma Tarihi: 02-12-2019
Güncelleme Tarihi: 01-09-2021
Boyut: 10 M
Geliştirici: Sensi Tv Film
Dil: Türkçe
Sistem: Android 5.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

Sensi Tv

4.5 out of 5 stars
Sensi tv kullanıcı yorumu
8 months ago
Your review
Güzel ve kullanışlı bir uygulama, genelde donma da yok yeni sürüm fena değil.
Show more
178 of 263 people found the following review helpful