Stalkci Apk İndir - İnstagram Profilime Kim Baktı?

Ekleyen 4911 İndirme

Stalkci Apk İndir - İnstagram Profilime Kim Baktı?

Genel Açıklama

Sosyal medya kullanıcılarının merak ettiği konuların başında gelen “profilime kim baktı?" sorusu, yazılım geliştiricilerinin bu konuda çok sayıda uygulama üretmesini sağladı. Bu uygulamalardan biri olan Stalkci, İnstagram profilime bakanları merak edenlerin kullanabileceği, oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Instagram bilindiği gibi daha çok fotoğraf paylaşımlarının yapıldığı bir platformdur. Bu sosyal ağda, yüklenen fotoğrafları kimlerin görüntülediği ya da takipçilerin fotoğraflara bakıp bakmadığı gibi sorunlar kolayca öğrenilebilir. Gizli stalkerları keşfetmek isteyen Instagram kullanıcıları, bu mobil uygulama sayesinde bu meraklarını giderebilecekler.

Kelime anlamı iz sürmek, takip etmek olan Stalkci, tam olarak bunu yaparak adının hakkını vermektedir. Gizli hayranlar, takipçi olup da hiçbir beğeni yapmadan fotoğrafları inceleyenler ya da profildeki her ayrıntıya bakanlar hızlıca öğrenilebilir. Sayfanızdan çıkıp da izini kaybettirdiğini düşünenler, anında deşifre olurlar.

Stalkci Nasıl Kullanılır?

Bu güzel uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak Instagram veya Twitter hesabı ile siteye giriş yapılmalıdır. Bunun nedeni uygulama ile profilin entegrasyonunu sağlamaktır. Program açılınca son 1 gün içinde kimlerin profil görüntülemesi yaptığı, kimlerin fotoğrafları incelediği görüntülenebilir.

Stalkci’yi kullanmanın bir başka yolu da uygulamayı aşağıda paylaşılan linklerden telefona indirmektir. Her iki platformdaki uygulamayı bu sayfadan direk indirebilirsiniz. 2,4 mb gibi çok ufak bir boyutta olan Stalkci, hem İOS sürümlü hem de Android sürümlü telefonlara kolayca indirilebilir.

Basit bir arayüzü olan uygulamayı kullanmak da oldukça basittir. İnternette yer alan “Profilime kim baktı, profilimi görüntüleyenleri görme” ya da “profilime bakanlar” gibi uygulamalar içinde en güveniliri olan Stalkci, hiçbir şekilde bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve kötü amaçla kullanmaz.

Bazı uygulamalar indirildikleri anda şifreleri görme ya da profile ulaşma gibi zararlı yazılımlar içermektedir. Özellikle büyük firmalar, kurumsal markalar ya da sanatçılar gibi belli bir takipçi kitlesine sahip olan Instagram kullanıcıları için bu durum oldukça önemlidir. Fakat buradaki uygulamada sosyal medya güvenliğinizi tehlikeye atacak hiçbir zararlı yazılım mevcut değildir, bu nedenle güvenle kullanılabilir.

Uygulamayı kullanmak için Android işletim sistemli akıllı cihazların en az 4.0.3 sürümünde olması gerekir. Şimdiye kadar yüz binlerce kişi tarafından indirilen uygulama, hiçbir şekilde telefonun kasılmasına ya da donmasına neden olmaz.

Dosya Adı: Stalkci-instagram-Profilime-bakanlar_v2.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v2
İndirmeler: 4911 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 12-19-2018
Güncelleme Tarihi: 01-22-2021
Boyut: 2.3M
Geliştirici: Stalkci
Dil: Türkçe
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

İphone ve İpad kullanıcıları için önerilen uygulama: App Store ile İndir

4.5 out of 5 stars
Profilime kim baktı
7 months ago
Your review
Bu uygulama ile görebiliniyor.
Show more
8 of 15 people found the following review helpful