Taraftarium24 - Android ve iPhone İçin

Ekleyen 24981 İndirme

Taraftarium24 - Android ve iPhone İçin

Taraftarium24 hem Türkiye’de hem de dünyada canlı olarak yayını yapılan futbol müsabakalarını izleyebilmek için geliştirilmiş bir uygulamadır.

Son güncellemesi 2 Şubat 2018 tarihinde yapılan Taraftarium24 apk 2,1 megabayt boyutunda olup, telefonlarda çok az yer kaplamaktadır. Taraftarium24 tam ekran yapıldığında maç keyfi kesintisiz bir şekilde yaşanır. Tuttuğunuz takımın canlı yayınlanan tüm maçlarını dilediğiniz yerde izleyebilmeniz için geliştirilen spor uygulaması, ücretsiz bir programdır.

Türkiye’deki ve tüm dünyadaki canlı futbol maçları Taraftarium24 1.1 ile izlenebilir. Uygulamanın en yeni ve en son sürümü Taraftarium24 1.1.’dir. Taraftarium24 apk indirmek oldukça kolaydır. Bunun için cihaz ayarları güncellenir, güvenlik ve uygulamalarda bilinmeyen kaynaklar kutusu işaretlenir ve OK diyerek onay verilir. Ardından "İndir" butonu ile apk dosyası indirilir. İndirilen APK dosyası cihaza yüklendikten sonra hiçbir ücret ödemeye gerek kalmadan tüm canlı futbol maçları, herhangi bir kesinti ya da donma olmadan seyredilebilir.

Bazı Android cihazlarda depolama alanı yetersiz uyarısı geldiği için uygulamayı masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlara da kurabilirsiniz. Bu cihazlarda yetersiz bellek uyarısı oldukça nadir geldiği için Taraftarium24 uygulamasını daha rahat kullanabilirsiniz. PC ya da laptop gibi cihazların akıllı telefonlara göre bir diğer avantajı da ekranlarının büyük olması ve maç keyfini daha iyi yaşatmalarıdır.

Ulu Medya tarafından geliştirilen uygulama Android, Windows, Mac, BlackBerry ve Kindle gibi cihazlarda çalışmaktadır. Taraftarium24 indirmek için Android telefonların 4,4 ve üstü sürümlü olması gerekmektedir. Taraftarium24 Android telefonlara kurulduğunda canlı maçlar kesintisiz bir şekilde izlenebilir.

Taraftarium İos uygulaması apple stoere'den kaldırıldığından bu uygulama yerine İspor 24x7 uygulamasını indirebilirsiniz.

Dosya Adı: Taraftarium24-2019-indir.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v3.3
İndirmeler: 24981 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 12-25-2018
Güncelleme Tarihi: 10-28-2019
Geliştirici: Taraftarium24
Dil: Türkçe,İngilizce..
Sistem: Android 4.1 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

Taraftarium24 apk dosyası

No reviews yet