Toto TV

Ekleyen 29544 İndirme

Toto TV

Türk geliştiriciler tarafından Android sistemler için tasarlanmış olan Toto TV, mükemmel arayüzü ve responsive teması ile dikkat çekiyor. Harika bir uygulama olan bu uygulama sayesinde dilediğiniz zaman TV kanallarını izleyebilirsiniz.

Onlarca farklı kategorilerin yer aldığı TV kanalları ve videoları izlemek oldukça keyifli ve heyecanlı olacaktır. Dilediğiniz zaman internetin olduğu her yerde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamada, canlı maç yayınları, canlı transfer haberleri ve spor kanalları da yer alıyor. En önemli ve işinizi görecek özelliği ise; arzu ettiğiniz zaman bu uygulamadaki kayıtlı videoları daha sonra izleyebilecek olmanız.

Toto TV Nasıl Bir Uygulama?

Türk geliştiriciler tarafından piyasaya sunulan Toto TV Apk, onlarca farklı ülkedeki yerel ve ulusal kanalları içeriyor. Aralarında spor ağırlıklı kanalların yer aldığı farklı kategorideki kanalları izleyebileceğiniz bir uygulama. Belgeseller, spor kanalları, haber kanalları, kişisel gelişim kanalları, eğitim kanalları, tartışma kanalları ve diğer tüm kategorideki kanalları buradan takip edebilirsiniz. Sahip olmanız gereken tek şey, Android işletim sistemine sahip ve interneti olan akıllı bir cihaz. Kalanı için Toto TV İndir sizin için her şeyi düşündü.

Onlarca Farklı TV Kanalı

100’den fazla yerli ve yabancı TV kanallarını bu uygulamadan takip edebilirsiniz. Uygulama oldukça kullanışlı ve arzu ettiğiniz kanalları filtreleyerek sadece onları izleme listenize alabilirsiniz. Sadece bu mu? Elbette değil. Aynı zamanda dilerseniz, herhangi bir program veya yayın saati için de filtre kullanabilirsiniz. Spor kanalları sizin için önemli ise; bu uygulamada onlarca farklı spora ait canlı yayın yapan kanallar mevcut. Bu kanalları açarak, Futbol, Basketbol, Hentbol, Voleybol ve Tenis gibi sporları izleyebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

HD Kalitede Yayın

Uygulama, internet hızınızın desteklemesi durumunda HD kalitesinde yayın hizmeti dahi sunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz maç veya diziyi keyifli bir şekilde HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Eğer kanallarda donma, düşük çözünürlükte yayın gibi durumlar varsa, internet hızınızı sorgulamanız gerekir.

Özellikle 4.5 G uyumlu internet paketlerinde harika bir TV keyfini deneyimleyebilirsiniz. 2021 HD kalitede yayın keyfini spor, belgesel, haber, tartışma gibi tüm TV kanallarında test edebilirsiniz.

Uygulamayı Nasıl Yüklerim?

Uygulama oldukça kolay bir ara yüze ve temaya sahip. Aynı zamanda kolaylıkla indirip yükleyebilirsiniz. Android işletim sistemi destekli cihazınıza yükleyerek, TV sözleşmelerini kabul ederek yükleme işlemine devam edin. Dilediğiniz kanalların dışındaki kanalları ve ülkeleri filtreleyerek sadece istediğiniz kanalları izleme keyfini çıkartabilirsiniz.

Dosya Adı: toto-tv-v6_apkindirek.abk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v6
İndirmeler: 29544 kere
Yayınlayan: Apkindirek.com
Oluşturma Tarihi: 09-04-2019
Güncelleme Tarihi: 01-28-2021
Boyut: 46M
Geliştirici: Toto TV
Dil: Türkçe
Sistem: Android
Lisans: Ücretsiz
5 out of 5 stars
Canlı maç
7 months ago
Your review
Toto tv yi sadece canlı maç izleme için indiriyorum.
Show more
37 of 50 people found the following review helpful