Tr Remote ÖNE ÇIKAN

Ekleyen 30864 İndirme

Tr Remote

Tr Remote tv kanallarını tamamen ücretsiz ücretleriyle abone olarak izlemenizi sağlayan çok kullanışlı canlı maç izle apk 2021 yılında güncel versiyonu çıkan harika bir mobil uygulamadır.

Ücretsiz seçeneğinde kanallar tamamen ücretsiz izlenebilmektedir. Tek eksiği reklamların olması. Ama böyle güzel uygulamayı kullanabilmek için bir kaç reklamı kim sorun eder ki! değil mi?

TRREMOTE HANGİ PLATFORMLAR İÇİN UYGUN!

Uygulama Android platformlar için geliştirilmiş ve Android telefon ve tabletlerde çok akıcı full HD kalitede kanallar ve canlı maç izlenebilmektedir. İndir seçeneği ile tr remote canlı maç izleme apk son sürüm dosyasını direkt indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

TR REMOTE PC NASIL İNDİRİLİR?

Pc'de izlemek için ise yine sitemizden APK sürümünü indirip emolatör aracılığı ile pc de uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca emölatör kullanmak istemeyen arkadaşlar telefon ekranını direkt bilgisayar ekranında gösteren programları kullanabilirsiniz. Bazı telefonlar programsız olarak bu özelliği desteklemektedir. Böylece buradan programın son sürümünü telefonunuza indirin ve telefonu bilgisayarınıza bağlayın böylece daha kaliteli izleyebileceksiniz.

ANDROİD APK VE İOS TR REMOTE

iPhone veya iPad'lerde tr remote artık çalışmamaktadır. iOS cihazlarınız için uygulama desteği kaldırılmıştır bu yüzden aşağıda sizlere iOS cihazlarda ücretsiz spor (canlı maç) izlemeniz için başka bir uygulama linki paylaşılmıştır.

Tam ekran yapmak için ekranı kapla yapmak yerine sadece telefonu yan çevirerek tam ekran yapabilirsiniz. 

 

Dosya Adı: tr-remote-2021-apkindirek.abk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v3.6
İndirmeler: 30864 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 12-27-2018
Güncelleme Tarihi: 01-28-2021
Boyut: 42 M
Geliştirici: Tr Remote
Dil: Türkçe
Sistem: Android 4.2 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
No reviews yet