Tr Remote APK İndir 2022 - Güncellendi

Ekleyen 22091 İndirme

Tr Remote APK İndir 2022 - Güncellendi

Tr Remote tv kanallarını tamamen ücretsiz ücretleriyle abone olarak izlemenizi sağlayan çok kullanışlı 2019 yılında güncel versiyonu çıkan harika bir mobil uygulamadır.

Ücretsiz seçeneğinde kanallar tamamen ücretsiz izlenebilmektedir. Tek eksiği reklamların olması. Ama böyle güzel uygulamayı kullanabilmek için bir kaç reklamı kim sorun eder ki! değil mi?

Uygulama Android platformlar için geliştirilmiş ve Android telefon ve tabletlerde çok akıcı full HD kalitede kanallar izlenebilmektedir. İndir seçeneği ile tr remote apk son sürüm dosyasını direkt indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Pc'de izlemek için ise yine sitemizden APK sürümünü indirip emolatör aracılığı ile pc de uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca emölatör kullanmak istemeyen arkadaşlar telefon ekranını direkt bilgisayar ekranında gösteren programları kullanabilirsiniz. Bazı telefonlar programsız olarak bu özelliği desteklemektedir. böylece buradan programın son sürümünü telefonunuza indirin ve telefonu bilgisayarınıza bağlayın böylece daha kaliteli izleyebileceksiniz.

iPhone veya iPad'lerde tr remote artık çalışmamaktadır. iOS cihazlarınız için uygulama desteği kaldırılmıştır bu yüzden aşağıda sizlere iOS cihazlarda ücretsiz spor (maç) izlemeniz için başka bir uygulama linki paylaşılmıştır.

Tam ekran yapmak için ekranı kapla yapmak yerine sadece telefonu yan çevirerek tam ekran yapabilirsiniz. 

Dosya Adı: TR-Remote-pro-3.7-son-surum-2019.apk
Versiyon: v4.2
İndirmeler: 22091 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 27-12-2018
Güncelleme Tarihi: 18-12-2021
Geliştiren: Tr Remote
Fiyat: Ücretsiz
Dil: Türkçe
OS: Android 4.2 ve üstü
Belge Geçmişi:

İphone ve İpad için App Store ile İndir

Tr Remote apk dosyasını indir

Benzer İçerikler