Udrive Elektronik Ehliyet Sınavı Uygulaması

Ekleyen 402 İndirme

Udrive Elektronik Ehliyet Sınavı Uygulaması

Son zamanların gözde ehliyet soruları  uygulaması U-Drive bir çok sürücü adayının araştırdığı uygulamalardan biridir. Bu uygulama  ile elektronik ehliyet sınavına hazırlanabilirsiniz. 

Bu uygulama ehliyet çalışma sürecini eğlenceli hale getiriyor. Sürücü adayları  farklı çalışma yöntemleriyle farklı tipte soruları görebiliyor. Meydan okuma tarzında eğlenceli yöntemlerle adaylar yarış düzenine geçiş yapıyor.

  • Uygulamadaki sorular çıkmış ehliyet sınav sorularından oluşuyor. Elektronik ehliyet sınavına girecek adaylara da en çok çıkmış soruları çözmeleri öneriliyor.
  • Udrive uygulamasının üç ülkede aktif olarak çalıştığını görmekteyiz. İsrail, Türkiye ve Romanya.
  • U dirve uygulamasının Google Play’de android için hem de ios için sürümleri bulunuyor.
  • Bu uygulama bir kere indirildikten sonra kotadan yemiyor.
  • Uygulamanın android telefonlar için APK sürümünü sitemiz üzerinden aşağıdaki "İndir" butonu ile kolayca indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.

E-Sınava Hakkında Bilgiler

Elektronik ehliyet sınavında sürücülere toplamda 50 soru soruluyor. Kursiyerlerin başarılı olabilmesi için toplamda 35 soruya doğru cevap vermesi gerekiyor. Her soru 2 puan değerine sahip olduğu için geçme not 70 puandır. 68 puan alan kişi ne yazık ki sınavdan geçemiyor.

Sonuçlar Hemen Öğreniliyor

Sınav biter bitmez sonuçlar hemen sınav solunun girişinde bulunan kiosk’lardan öğrenebiliyor. Ama sadece bu kiosklarla öğrenmek zorunda değilsiniz. İnternet üzerinden de e-sınav sonucu sorgulanabiliyor.

Elektronik Ehliyet Sınavı Hazırlık APK İndir

Ehliyet sınavına hazırlık nasıl yapılır sorununun cevabını merak edenlere öncelikle e-sınav uygulamasını anlatalım. E-sınava girecek sürücü adayının sınavı bilgisayar ortamında yapıyor.

Bu ortamda sorular merkezi soru kütüphanesinden seçilerek gönderiliyor. Bu sorular merkezden sınav yapılan bilgisayarlara özel ağlarla (VPN), maksimum güvenlik protokolleriyle gönderiliyor.  Elektronik sınav soruları  daha önce yapılan merkezi sınavlarda sorulmuş sorulara benziyor.

UDrive Alternatifleri Nelerdir?

Udrive mobil uygulamasının muadili olarak internette bulunan ehliyete hazırlık sitelerini örnek gösterebiliriz. Bu yazıyı hazırlayan editörünüz olarak hem udrive uygulamasını çözdüğümü hem de web ortamında ehliyet sınavı hazırlık sitesi tarafından oluşturulmuş 26 elektronik ehliyet sınavı denemesini çözdüğümü bu şekilde sınavdan başarılı olduğumu söylemek istiyorum. Sizler de e sınava hazırlanmak için elektronik sınav denemelerini ehliyetsinavihazirlik.com sitesinden online çözebilirsiniz.

Android telefonlar için Apk sürümünü sitemiz üzerinden direkt indirebilirsiniz. İphone ve İpad'ler için ios sürümünü aşağıdaki App Store linkinden yükleyebilirsiniz. Uygulamanın Pc sürümü bulunmamaktadır. Pc üzerinden sınav sorularını üstte paylaştığımız site üzerinden çözebilirsiniz.

Dosya Adı: Udrive-v1.4.7_apkindirek.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: 1.4.7
İndirmeler: 402 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 12-29-2018
Güncelleme Tarihi: 01-28-2021
Boyut: 45M
Geliştirici: Udrive
Dil: İngilizce
Sistem: Android 5.0 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

İphone ve İpad için App Store ile İndir

5 out of 5 stars
Ehliyet sınavı
8 months ago
Your review
Sınava hazırlık için uygulamayı kullanıyorum, elektronik e sınav için faydalı diyebilirim
Show more
1 of 2 people found the following review helpful