UpCall - Bilinmeyen Numara Sorgula - Kim aramış? ÖNE ÇIKAN POPULER!

Ekleyen 1813 İndirme

UpCall - Bilinmeyen Numara Sorgula - Kim aramış?

UpCall, Turkcell tarafından geliştirilen ve bilinmeyen numaraları sorgulamaya yarayan ücretsiz bir uygulamadır. Avea ve Vodafone içinde ücretsiz kullanılabilir. Kullanıcılar, telefon rehberlerinde kayıtlı olmayan biri tarafından arandıklarında, arayan kişinin kim olduğunu kolayca öğrenebilirler. Uygulamanın en önemli özelliği kim aramış bilgisinin kısa süre içinde ve doğru bir şekilde verilmesidir.

Numara sorgulama uygulamaları içinde en güvenilir programlardan biri olan uygulama gelişmiş arama seçenekleriyle arayanı rehbere kaydetmeden tanımlar. Uygulama ayrıca grup arama yapmanızı, tüm aramalarınızı bir ekranda görüntüleyebilmenizi, aramalarınıza emocan ya da resim ekleyebilmenizi ya da rahatsız edilmek istemediğinizde telefonunuzu kapalı gösterme gibi özellikler eklemenizi sağlayan bir uygulamadır.

Uygulama Turkcell tarafından geliştirilmiş olsa da diğer GSM operatörlerinin aboneleri tarafından da kullanılabiliyor. Avea (Türk Telekom) ya da Vodafone kullanıcıları da uygulamayı indirerek numara sorgulama yapabilirler.

Sadece numarayı sorgulayarak değil ismi sorgulayarak da bilgi edinilebilir. Bunun yanı sıra bu uygulama ile numarası bilinmeyen fakat ismi bilenen mekanlar sorgulanabilir. Nuamara sorgulama programı ile sabit hatlar da sorgulanabilmektedir.

Uygulamayı indirmek için uygulamayı destekleyen cihazların kullanılması gerekmektedir. Programı Pc'ye indirmek içinse uygulamayı çalıştıracak Android ya da Mac emülatörlerine ihtiyaç vardır. Bunlar bilgisayar kurulduktan sonra Mac ya da Windows indirmeleri yapılabilir.

Son güncellemesi 24 Şubat 2021'de yapılan program, şimdiye dek 5.050.000+ kişi tarafından indirildi ve kullanılmaya başlandı. Uygulamanın mevcut sürümü 5.6.5 olup boyutu 15 MB kadardır ve sitemize yüklenmiştir.

Android telefonlar APK sürümünü direkt indirebilirler. Android sistemler için 4.4 ve sonrası sürümlere ihtiyaç duyar. İphone ve İpad telefonlar için ise iOS indirilmeli ve cihazların 10.0 ve üstü sürümleri olması gerekir. Numara sorgulama servisleri telefonlar üzerinden çalıştığından Pc kim aramış uygulaması bulunmamaktadır.

Alternatif Ücretsiz numara Sorgulama - Kim Aramış Programları

  ALO Caller ID Numara Sorgulama (Alo Caller id Google play'de 200.000 üstü indirilmiştir.)

 >  GPT Numara Sorgulama Kim Arıyor (GBT Numara Sorgulama Android için en iyi sorgulama yapan uygulamalar arasındadır.)

Uygulama ile ilgili tecrübelerinizi aşağıya belirtip puan verebilirsiniz.

Dosya Adı: Upcall-kim-aramis-indir-v5-28.apk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v5.29
İndirmeler: 1813 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 10-30-2018
Güncelleme Tarihi: 01-27-2021
Boyut: 19M
Geliştirici: Turkcell - UpCall
Dil: Türkçe
Sistem: Android 4.4 ve sonrası
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

iPhone için 

Androis için Google play ile indir.

No reviews yet