Vavoo TV

Ekleyen 2367 İndirme

Vavoo TV

Vavoo pek çok farklı cihazda ücretsiz olarak çalıştırılabilen medya yazılımlarından bir tanesidir. Yerli ya da yabancı fark etmeksizin pek çok canlı yayın kanalını mobil olarak ya da bilgisayardan izleyebilirsiniz.

Alman firmalarından biri olan Vavoo AG tarafından geliştirilip piyasaya sunulmaktadır. Sürümü eski olan cihazlarda bile çalışması, uygulamanın artı özelliklerinden biridir. Vavoo TV eklentileri programın içinde verilmemektedir. Uygulama çüncü taraf eklentilerinin kurulabilmesine olanak sağlar. Kullanıcılar kendi içeriklerini uygulamaya yükleyebilirler. Çok sayıda yerli ve yabancı kanalın canlı içeriklerine ulaşmak mümkündür.

Türkçe dahil pek çok dilde dil desteği vermektedir. Son Güncellemesi 2 Ocak 2019’da yapılan programın  kurulumu da oldukça basittir. APK indirmek isteyenler 53 megabayt boyutundaki uygulamayı kısa sürede istedikleri Android cihazlara yükleyip kullanmaya başlayabilirler. İndirmek ücretsiz olduğu için program çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Şimdiye dek 150 binden fazla kullanıcının yükleyip kullanmaya başladığı Vavoo tv apk free ve full sürüm Pc ile ya da (ios, iphone, ipad, android) akıllı telefon gibi cihazlarla uyumludur. Uygulamanın geçerli son versiyonu siteye yüklenmiştir. Android platformlara indirmek için akıllı telefon ya da tabletlerin 8.0 ve üstü sürüme sahip olması gerekir. iOS indirmek içinse 5.0 ve üstü sürüme ihtiyaç duyulur.

Vavoo android (APK), Pc/Windows, MacOS/Apple sistemlerde çalışmaktadır. Aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Program şuan için ios/iphone sürümlerde çalışmamaktadır. Google drive sunucularıyla güvenle indirebilirsiniz.

Dosya Adı: vavoo-tv-android-apk-apkindirek-2021.xapk
Category: Uygulamalar
Versiyon: v2021
İndirmeler: 2367 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 12-29-2018
Güncelleme Tarihi: 01-29-2021
Boyut: 54M
Geliştirici: Vavoo
Dil: İngilizce
Sistem: Android 4.2 ve üstü
Lisans: Ücretsiz
Belge Geçmişi:

Windows için İndir,

Mac/Apple için İndir,

5 out of 5 stars
vavoo yorum
10 months ago
Your review
Programın akışı HD kalitesi ve sesi harika.
Show more
1 of 1 people found the following review helpful